Wellness centrum hotelu Energetic

Součastí wellness centra hotelu Energetic je vyhřívaný bazén s chrličem a velice příjemné relaxační zázemí s lehátky okolo bazénu. Tělo si můžete uvolnit a nahřát ve whirlpoolu pro 4 osoby. Pro větší požitek a odpočinek vyzkoušejte koupele vířivé, perličkové, přísadové se solí nebo olejové, které povzbudí všechny Vaše smysly a dodají novou energii.

Bazén

Finská sauna a parní lázeň - udělejte něco pro své zdraví! Finská sauna se stala v dnešní uspěchané době tím nejlepším prostředkem pro odstranění únavy a stresu. Finská sauna má blahodárné účinky proti bronchitidě, působí preventivně proti nachlazení a osvěžuje. Parní lázeň má velice příjemné pocitové a relaxační účinky, pomáhá při zdravotních potížích s astmatem, zánětem průdušek, revmatických a kloubních onemocněních, poruchách krevního oběhu a významné je působení páry na pokožku. V parní lázni dochází k uvolňování pórů pokožky, čímž dochází k vyplavování nečistot a přebytečného mazu z povrchu těla.

Sportovní vyžití na Energeticu

Pro sportovce je připraveno skvělé zázemí včetně multifunkční tenisové haly ve které najdete 2 kurty na tenis a ve vybraných hodinách 4 kurty na badminton.

Hala

Wellness centrum

Připravili jsme pro Vás nabídku masáží, které dodají Vašemu tělu i mysli novou energii a vitalitu.
Švédská masáž
Švédská masáž představuje jeden ze základních typů masáží, příznivě působí na metabolismus, zrychluje krevní oběh...
Masáž lávovými kameny
Masáž lávovými oprávněně patří mezi královny masáží. Kombinace tepla, horkých kamenů a vůně olejů působí na naše energetická centra.
Reflexní masáž
Reflexní masáž je jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, využívající reflexních míst na chodidlech.
Manuální lymfatická masáž
Manuální lymfatická masáž je speciální jemná masážní technika ovlivňující lymfatický systém. Má hluboký účinek na krevní a lymfatický oběh.
Thajská olejová masáž
Thajská olejová masáž je kombinací klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů.
Thajská tradiční masáž
Thajská tradiční masáž neboli jóga pro líné je kombinací protahovacích cviků, která řeší problém zkrácených svalů a šlach.
Shiatsu masáž
Shiatsu masáž vychází z velice jemných a plynulých technik využívající nejen prsty a dlaně, ale i předloktí a lokty maséra.
Breussova masáž
Breussova masáž je bezbolestná tlaková masáž meziobratlových plotének a nervů v oblasti páteře.
Medová detoxikační masáž
Medová detoxikační masáž velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, při zvládnutí stresu, chronických chorob nebo při jarních očistných kůrách.
Anticelulitidová masáž
Anticelulitidová másáž ovlivňuje krevní oběh, aktivuje hluboké svalové struktury a rozrušuje tukové tkáně. Dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazení kůže.