Ubytování v jednolůžkových pokojích Superior

Luxusní jednolůžkové čtyřhvězdičkové pokoje moderního typu. Jeden pokoj disponuje terasou a dva jsou bezbariérové. Každý pokoj má vlastní klimatizaci, sociální zařízení, je vybaven LED televizorem, minibarem, pracovním stolem s telefonem. K dispozici je připojení k internetu zdarma a využití trezoru k úschově cenností.


Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích Superior

Příjemné dvoulůžkové pokoje s moderním zařízením jsou vybaveny LED televizorem, klimatizací, pracovním stolem s telefonem, minibarem. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma pomocí síťového kabelu, který lze vyzvednout na recepci. K dispozici je 39 dvoulůžkových pokojů z toho dva bezbariérové, 24 pokojů disponuje balkónem.


Dvoulůžkový pokoj

Pokoj Standard

Ubytování v rodinných apartmánech

Hotel nabízí 6 rodinných apartmá, které se skládají ze 2 samostatných dvoulůžkových pokojů propojené uzamykatelnými dveřmi. Oba pokoje disponují vlastním sociálním zázemím. V pokojích je k dispozici klimatizace, LED televizor, pracovní stůl, telefon, minibar a internetové připojení zdarma.


Rodinné apartmá

Apartmán Superior

Apartmá Superior

Dvě luxusní apartmá poskytují jedinečnou atmosféru, jsou vybaveny předsíní, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, ložnicí a koupelnou s rohovou vanou. Součástí každého apartmá je terasa s krásným výhledem. V apartmánech je k dispozici klimatizace, LED televizor, pracovní stůl, telefon, minibar a internetové připojení zdarma.


Apartmá Superior

Apartmá Superior